Munkavédelmi szakember állás Erdőtelek

A PREbeton ZRT. Termelési Osztálya Munkavédelmi szakember munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó. Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Lendületesen fejlődő vállalatunk termelési osztályára keressük új csapattagunkat, ahol a kihívásokat és a legkomplexebb feladatokat is, a lehető legjobb tudásunk szerint a legmagasabb minőségre törekedve végezzük. Gyönyörű, inspiráló munkakörnyezetben dolgozunk, ahol minden csapattag egyformán értékes számunkra. Ha szeretnél egy olyan professzionális csapathoz tartozni, akik szeretnék a PREbeton-t az előregyártási térképen az első helyre tenni, és szeretsz új dolgokat megtanulni, akkor nálunk a helyed.

Feladatok

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • A gyártóüzemben folyó munkafolyamatok, technológiák munkakörök, munkaeszközök figyelembevételével történő javaslattétel
  • A munkabiztonsági szabályzat, valamint az egyéni védőeszközök juttatási rendjének éves, illetve szükség szerinti felülvizsgálata és módosítása.
  • Együttműködés a Foglalkozás Egészségügyi Szakorvosi szolgálatot ellátó Szakorvossal
  • Az Orvosi vizsgálatok rendjéről szóló szabályozás éves, illetve szükség szerinti felülvizsgálata és módosítása
  • Új felvételes munkatársak munkabiztonsági és biztonságtechnikai tájékoztatása, elméleti oktatása, illetve ennek dokumentálása
  • Munkahelyi változások esetén az előzetes, az ismétlődő, pót, illetve rendkívüli elméleti munkavédelmi oktatások megtartása, ennek dokumentálása
  • A munkabalesetek kivizsgálása, bejelentése és nyilvántartása
  • A munkabaleset utáni kárigény bejelentésre a felszólítás elküldése a sérült részére
  • A munkahelyek, munkaeszközök kialakítása, telepítése során javaslattétel az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményei megvalósításának módjaira
  • Részvétel a munkavédelmi üzembehelyezésre kötelezett berendezések üzembehelyezésén, lebonyolításában
  • Épületek munka és tűzvédelmi dokumentumai, Gépek, berendezések eszközök dokumentumai, szabályzatok, oktatási bizonylatok, baleseti nyilvántartó kezelése
  • A tárolóhelyeken tárolt anyagok fizikai, kémiai és biológiai tulajdonságainak egymásra gyakorolt hatásának vizsgálata és ennek alapján javaslat a tárolás biztonságos módjára
  • Mentés és menekülés gyakorlásának megszervezése, lebonyolítása
  • Munkahelyi elsősegélynyújtás tárgyi és szervezési feltételeinek kialakítására vonatkozó javaslattétel, és azok meglétének ellenőrzése
  • Munkahelyi kockázatértékelésben való aktív közreműködés
  • Együttműködés a Prebeton Zrt. szerződött munkavédelmi, tűzvédelmi szaktanácsadóival, és emelőgép ügyintézőjével

Elvárások

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Határozott, magabiztos a fellépésed
  • Kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • Precíz vagy és önálló
  • Határozott vagy és magabiztos
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • Jól tudsz szervezni és előre tervezni

Amit kínálunk

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea, csokoládé ital között tudsz szabadon választani.
  • Egészségmegőrző programok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!