Minőségbiztosítási ellenőr állás Erdőtelek

PreBeton Zrt.
Erdőtelek
2023. 07. 19.

A  PREbeton ZRT. Minősébiztosítási Osztálya

Minőségbiztosítási ellenőr (Erdőtelek) munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó. Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Lendületesen fejlődő vállalatunk termelési osztályára keressük új csapattagunkat, ahol a kihívásokat és a legkomplexebb feladatokat is, a lehető legjobb tudásunk szerint a legmagasabb minőségre törekedve végezzük. Gyönyörű, inspiráló munkakörnyezetben dolgozunk, ahol minden csapattag egyformán értékes számunkra. Ha szeretnél egy olyan professzionális csapathoz tartozni, akik szeretnék a PREbeton-t az előregyártási térképen az első helyre tenni, és szeretsz új dolgokat megtanulni, akkor nálunk a helyed.

Feladatok

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzésében és felügyeletében
  • Rendszeres üzembejárások végrehajtásában, helyesbítő és javító intézkedések kezelésében
  • Bejövő árú ellenőrzésében, beszállítói reklamációk kezelésében, beszállítók fejlesztésében
  • Reklamációkezelésekben, hibavizsgálatokban, elemzésekben, javító intézkedések megvalósításában való közreműködésben
  • Minőségirányítási rendszer kiépítésében
  • A kiépített minőségbiztosítási rendszer előírásainak betartásában
  • Ellenőrzési utasítások, mérési jegyzőkönyvek, kimutatások, elemzések készítése az ISO 9001 szabvány szellemében

Elvárások

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1-3 éves minőségbiztosítási, minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalatod van
  • Műszaki beállítottságú vagy és adminisztrációs készségű
  • Magas szintű MS Office ismereteid vannak

Amit kínálunk

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea között tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott