Gyártás, termelés

Karbantartó villanyszerelő állás Kál

Munkavégzés helye: Kál
2020. 05. 18. 14:37

Több mint 10 éves gyártói tapasztalattal rendelkező, magyar tulajdonú vállalat káli telephelyére keres karbantartó villanyszerelő munkatársat.

A munkavégzés helye: Kál (Heves Megye), Jászapáti úti ipartelep 1.

Feladatok:

  • a termelő gépek és berendezések elektromos hibáinak elhárítása
  • a nem tervezett gépállások azonnali javítása
  • útmutatás szerinti karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása
  • a tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és feltárt hibák javítása
  • a gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése
  • elvégzett beavatkozások, karbantartások dokumentálása
  • Telepi épületgépészeti eszközök karbantartása, javítása

Elvárások:

  • erősáramú villanyszerelői végzettség. (önálló munkavégzés)
  • villamos hajtások és villamos gépek általános ismerete
  • műszaki dokumentáció, mechanikai és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • gyártásban szerzett min 1 éves karbantartói tapasztalat
  • plc, digitális áramkörök, gyengeáramú alkatrészek ismerete
  • épületgépészeti ismeretek
  • „B” kat. Jogosítvány
  • emelőgép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés, biztos háttér
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat és barátságos munkahelyi légkör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése