Magasépítési építésvezető állás Heves megyében

2F-BAU Kft.
Heves
2019. 10. 28.

VÁLLALATUNKRÓL

Kik is vagyunk mi?

Nem könnyű bennünket észrevenni, de ott vagyunk. Ott vagyunk a gyárakban, az iskolákban és a hivatalokban. Az erőművekben, a szállodákban és a kutató intézetekben. Klinikákon, stadionokban és bevásárló központokban. Uszodákban és irodaházakban. Mindenhol ott vagyunk. Lehet, hogy épp ott is, ahol ezeket a sorokat olvassa. Teljes körű szigetelési és építészeti megoldásaink biztonságosabbá, gazdaságosabbá és kényelmesebbé teszik a környezetünket, az életünket, a munkát és a termelést.

Kívül és belül – bármerre Európában. Ez a 2F Bau.

Feladatok

  • műszaki rajzok olvasása, értelmezése, szerkesztése
  • az adott feladatkör adminisztrációjának ellátása
  • magasépítési projektek irányítása, munkavezetése
  •  koordinálja az alvállalkozók munkáját
  • koordinálja a saját emberei munkáját
  • betartja és betartatja a vállalkozókkal, saját emberekkel a munkavédelmi előírásokat
  • felel az építési projekt minőségéért, határidő teljes körűen elkészítéséért
  • e-napló vezetése

Elvárások

  • Legalább felsőfokú építőipari végzettség
  • önállóság, terhelhetőség
  • problémamegoldó készség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása Előnyt jelent:
  • magasépítési projektekben szerzett legalább 5 év építésvezetői tapasztalatű

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!